Pergoly

Pergoly – získajte praktický a funkčný priestor pre celú rodinu

Pergoly sa postarajú o zväčšenie obytného priestoru nehnuteľnosti a jeho efektívnejšieho využitia. Bez ohľadu na to, či ide o rodinný dom, kaviareň či inú prevádzku. Pergoly sú zvyčajne situované do záhrad či terás a právom sú synonymom relaxu, pohodlia a užívania si voľnočasových aktivít na čerstvom vzduchu, s dôrazom na maximálny komfort. Dodávame ich v hliníkových aj drevených prevedeniach, ktoré dokonale podčiarknú architektonický štýl celej vašej nehnuteľnosti. Obľúbené sú pergoly zhotovené pri stene domu aj samostatne stojace. 

Dôvody, prečo sa pergola oplatí

Pergoly sú obľúbené pre svoju funkčnosť a praktickosť. Ide o doplnok, ktorý efektívnym spôsobom prepojí interiér s vonkajšími priestormi a zároveň poskytne príjemný tieň (oceníte ho najmä v letných mesiacoch). Pergoly vytvoria útulný kútik a umožnia relaxáciu na čerstvom vzduchu. Deti pokojne môžu pobehovať po dvore namiesto izieb, kým vy si budete vychutnávať kávu či čítanie obľúbenej knihy, a pritom budete mať svoje ratolesti stále na očiach. Pergoly zaiste uvítajú milovníci grilovačiek či večerných posedení s priateľmi. Odteraz tieto aktivity oživíte nielen sviežim vzduchom, ale aj nočnou oblohou. Ak do pergoly umiestnite pohodlnú sedačku, praktický nábytok a svetielka, získate úchvatný priestor s jedinečnou atmosférou, v ktorom budete chcieť tráviť čo najviac času.

Pergoly na mieru vašej nehnuteľnosti

V K-Monte garantujeme prvotriednu kvalitu a dostatočnú stabilitu pergol, ktoré odolajú aj náročnejším poveternostným podmienkam. Pergoly sú vyrábané z certifikovaných materiálov (pevný a ľahký hliník/špičkové trvácne drevo), ktoré sú zárukou odolnosti, dlhej životnosti a bezproblémového užívania.

Samozrejmosťou sú dizajnové doplnky (tienenie a pod.), ktoré prispejú k väčšiemu súkromiu. Naše pergoly vynikajú moderným vzhľadom presne podľa vašich predstáv. Pomôžeme vám s výberom.

Medzi základné otázky, na ktoré je potrebné vedieť odpovede, patrí veľkosť a typ pergoly, preferované materiálové stvárnenie a rozpočet.

Taktiež vám pomôžeme s ostatnými doplnkami pre vašu nehnuteľnosť – ploty či brány (posuvné brány, garážové brány – sekcionálne, výklopné, rolovacie, dvojkrídlové), ku ktorým neodmysliteľne patria aj kvalitné automatické pohony. Vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru, ktorá predstavuje prvý krok k vašej dokonalej domácnosti s dokonalou pergolou či oplotením. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja.

Pergola TERASOLA

Pergola TERASOLA spája špičkový dizajn s funkčným tienením. Lamely sú otočné v uhle až 150° a umožňujú plynulú reguláciu prieniku slnečných lúčov. Vďaka bioklimatickému efektu je pod pergolou príjemné prostredie aj počas horúcich letných mesiacov. Pergolu je možné uzavrieť z bočných strán a predĺžiť tak čas strávený na terase.

Ide o novú verziu vlajkovej lode pergoly, ktorou je Tarasola Technic. Vďaka zavedeným zmenám je oveľa funkčnejšia a vizuálne atraktívnejšia. Zníženie skrutkových spojov na minimum dodáva streche moderný charakter a lahodí oku. Jeho poznávacím znakom, ktorý nepochybne ovplyvňuje využiteľnosť a dizajn, je integrovaný roletový systém vo vnútri rámu strešnej konštrukcie. V dôsledku toho štruktúra získala minimalistický, kubický tvar. Navyše, vďaka použitiu takéhoto riešenia, vybavenie strechy screenovou roletou a zároveň presklením vyzerá oveľa elegantnejšie, pretože nevyžaduje prítomnosť samostatnej zipsovej kazety vyčnievajúcej cez obrys štruktúry.