Naše garážové brány a pohony, podľa vašich predstáv!

Kvalita pre náročných, už od roku 1997

garážové brány

Brány od K-Mont sú vždy výhodnou investíciou

Naše portfólio tvoria garážové brány (sekcionálne, výklopné, rolovacie, dovjkrídlové) aj priemyselné brány (sekcionálne, skladacie, rolovacie, rýchlonavíjacie). Prvoradá je kvalita a precízne spracovanie. Ročne realizujene cca 400 montáži brán a pohonov pre koncových zákazníkov, ale aj pre firmy. Veľkú pozornosť sústredíme na finálny estetický a nadčasový dojem aj dizajn tak, aby každá brána či oplotenie prirodzene zapadli do celkového charakteru stavby. Za roky pôsobenia v tejto oblasti sme získali mnoho cenných skúseností, avšak aj napriek tomu neustále dbáme na získavanie nových vedomostí a zručností. Pretože v K-Mont chceme pre našich zákazníkov vždy len to najlepšie. Naša pôsobnosť je v rámci Prešovského a Košického kraja.

Firma K-mont s.r.o.

Firma K-mont s.r.o. vznikla v roku 1997 . Na začiatku sme sa zaoberali predajom, montážou a servisom elektronických zabezpečovacích a kamerových systémov, ale aj automatických otváračov vstupných brán. Vývoj trhu a dopyt nás postupne prinútili k rozšíreniu ponúkaných služieb o automatické bránové systémy a od roku 1999 sa brány stali našou hlavnou komoditou. Začali sme sa venovať iba bránam a pohonom každého druhu. K-mont s.r.o. Prešov patrí k najväčším pre­dajcom brán v rámci regiónu. Realizujeme maloobchodný aj veľkoobchodný predaj. Samozrejmosťou je kvalitná montáž a servis pre konečného užívateľa a poradenstvo pre montážne firmy.

Realizujeme maloobchodný aj veľkoobchodný predaj. Samozrejmosťou je kvalitná montáž a servis pre konečného užívateľa a poradenstvo pre montážne firmy.