Garážové brány – Prešov

Garážové brány ako mimoriadne elegantnýfunkčný doplnok

Moderné a bezpečné garážové brány spoľahlivo ochránia auto (a vlastne všetko, čo je uskladnené vo vašej garáži). Na výber máte hneď niekoľko možností – sekcionálne, výklopné, rolovacie či dvojkrídlové. Garážové brány dodávame na mieru v rozmanitých dizajnových i farebných prevedeniach, s kvalitnou povrchovou úpravou, ktorá je odolná a bránam zároveň dodáva elegantný dizajn. Navštívte nás v našej predajni alebo nás kontaktujte telefonicky či cez email. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja. a radi Vám s výberom garážových brán poradíme. Garážové brány sú považované za štýlový a funkčný doplnok, ktorý podčiarkne vizuálny charakter celej nehnuteľnosti. V súčasnosti už garážové brány nie sú len záležitosťou novostavieb. Ich rozmanitosť a druhové prevedenie nachádza opodstatnenie aj pri rekonštrukciách. V prípade firiem je výbornou voľbou priemyselná brána spĺňajúca požiadavky na bezpečnosť.

Garážové brány pre každý typ nehnuteľnosti

Ak neviete, pre ktorý typ sa rozhodnúť, radi vám poradíme. Je zrejmé, že každá brána má svoje pozitíva a my vám ich v krátkosti predstavíme. Sekcionálne garážové brány sú tvorené niekoľkými sekciami nasledujúcimi po sebe. Pomocou vodiacich koľajničiek sa zasúvajú pod strop, čiže ich nároky na priestor sú minimálne. Pod strop sa vyťahujú aj výklopné garážové brány, ktoré sú tvorené jednotným krídlom. Medzi populárne patria aj rolovacie garážové brány zložené z ALI lamiel rolovanými na hriadeľ. Ich najväčšou výhodou je, že si nepotrebujú špeciálne stavebné zásahy do podlahy, stropu či garážového otvoru. Klasiku predstavujú dvojkrídlové garážové brány, ktoré dnes postupne vytláčajú kovové brány.

Výhody garážových brán od K-Mont?

Pretože naše garážové brány sa vyznačujú vysokou stabilitou, minimálnou hlučnosťou, výbornou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu i poveternostným podmienkam a ideálne dosadnú k podlahe. Samozrejmosťou je prvotriedny materiál prispievajúci k nadštandardným tepelno-izolačným vlastnostiam, precízna výroba a rýchla montáž realizovaná skúsenými odborníkmi. Ponúkame vám aj rôzne pohony bránzávory. Aktuálne sú garážové brány stavebným hitom, a to z prostého dôvodu – do garáže vojdete priamo z ulice, bez vystupovania a nastupovania (podmienkou je automatický motorový pohon brány).

To ocení každý vodič, obzvlášť v prípade zlého počasia, ale aj starší ľudia či rodičia, ktorí sa vracajú domov s deťmi či väčším nákupom. Garážové brány, ako aj naše ploty, prispievajú k pocitu bezpečia a v K-Mont sa postaráme, aby sa stali úžasným a praktickým doplnkom. Klasiku predstavujú dvojkrídlové garážové brány, ktoré dnes postupne vytláčajú kovové brány. Kontaktujte našich obchodných zástupcov ešte dnes!

Garážové brány dodávame v Prešove a v okolí

Dodávame brány od firmy KRISPOL, PEMAT, OLYMPS DOOR a brány vlastnej značky K-Door.

  • Brány PEMAT, OLYMPS DOOR, K-Door sú vyrobené na Slovensku a brány KRISPOL sú vyrobené v Poľsku.
  • Garážové brány KRISPOL, PEMAT, OLYMPS DOOR a K-Door dodávame v širokom sortimente od cenovo výhodných typizovaných brán až po brány na mieru v rôznych designoch a farebných odtieňoch.
  • Garážové brány KRISPOL, PEMAT, OLYMPS DOOR a K-Door majú povrchovú úpravu v RAL farbách alebo so štruktúrou dreva – čím je dosiahnutá maximálna vernosť podoby dreva a povrch brány je veľmi odolný voči vonkajším vplyvom ktorý dodáva bránam luxusný vzhľad.

Kompaktné garážové brány

Ga­rážové brány sú zostavené z kompaktných sendvičových sekcií s moderným riešením tesnenia priamo v horných častiach jednotlivých sekcií pomocou vytvarovanej drážky z výroby. Toto nové riešenie priamo vo výrobe má značne pozitívny vplyv na izolačné vlastnosti brány a na ich hladký chod a trvanlivosť.

Podľa typu konštrukcie rozdeľujeme garážové brány na

  • Sekcionálne brány (zložené so sekcií ktoré sa vyťahujú pod strop)
  • Výklopné brány (zložené z jedného krídla ktoré sa vytiahne pod strop)
  • Rolovacie brány (zložené z ALU lamiel ktoré sa rolujú do bubna – montáž možná aj z vonku)
  • Dvojkrídlové brány (klasické brány zložené z dvoch krídel na pántoch, otvárajú sa von)

Investujte výhodne do garážových brán

Spoľahlivé investície na nás doslova kričia z každého rohu. Nie sú to len finančné vklady, ale aj produkty, ktoré plnia požadovaný účel v náš prospech. Aj kvalitné garážové brány patria do skupiny výhodných investícii, pretože pod taktovkou zručných odborníkov sa zvyšuje celková hodnota vašej nehnuteľnosti. Náklady na zabezpečenie garážových brán či plotov a oplotení vám z dlhodobého hľadiska prinášajú množstvo výhod. Nielen samotná ochrana pred vonkajším vplyvom či už v podobe počasia alebo vandalizmu je pre vás výhodná. Dopriať si tak spoľahlivé garážové brány v Prešove vám pomôže náš profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami. Kvalitné garážové brány a posuvné brány, ktoré spĺňajú náročné požiadavky zákazníkov sú v K-Mont samozrejmosťou.

Kde v Prešove nájsť spoľahlivé garážové brány?

Ak sa už rozhodnete pre kúpu garážovej brány začínate s hľadaním vhodného dodávateľa. A tým na východe Slovenska je aj spoločnosť K-Mont. Moderné brány, ale hlavne spoľahlivé garážové brány, ktoré vám budú slúžiť dlhé roky za prijateľné ceny. Vhodné pre rôzne typy nehnuteľností, ako sú rodinné domy, firemné prevádzky či rôzne sklady a garáže. Z pohľadu K-Mont nejde však iba o montáž garážových brán v Prešove, ale aj o celkové poradenstvo pri výbere, aby akýkoľvek produkt z ponuky dizajnovo a esteticky zapadol do charakteru stavby. Tento fakt považujeme v K-Mont za nesmierne dôležitý. Aj to určuje a zvyšuje celkovú hodnotu vašej nehnuteľnosti. Radi vám pomôžeme s výberom garážových brán či iných produktov z nášho portfólia, ako aj poradíme pri samotnom výbere.       

Ako sa zorientovať pri výbere garážových brán?

Aj my v K-Mont veľmi dobre vieme, že technológie napredujú míľovými krokmi, vďaka čomu môžeme dodávať našim zákazníkom garážové brány v Prešove a ostatných krajoch vo vysokej technickej ako aj estetickej kvalite. Poradenstvo v tejto oblasti je pre nás samozrejmosťou, pretože typy nielen garážových brán, ale aj ostatných produktov, ako napríklad pergoly či iné majú svoje vlastné špecifiká. Je veľmi dôležité zvážiť potrebu zákazníka a následne mu k tomu vybrať najvhodnejší produkt. Skúsený tím spoločnosti K-Mont vás prevedie svetom garážových brán a pohonov tak, aby ste vy, ako zákazník odchádzal vždy spokojný. Moderné trendy dizajnu zasiahli aj garážové brány, priemyselné brány ako, aj pohony, ktoré už dnes plnia množstvo dôležitých a nielen dizajnových funkcií.