Priemyselné brány

Priemyselné brány

Naše priemyselné brány sú dokonalým spojeným maximálnej praktickosti, dlhej životnosti, prvotriednej kvality a detailného architektonického stvárnenia. Spĺňajú požadované bezpečnostné štandardy. Spoľahlivo odolajú aj nadmernej vyťaženosti, bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na ich fungovanie. Sú ideálnym riešením do skladov, hál, autoservisov a podobných prevádzok. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja. Oslovte nás a získajte všetky potrebné informácie.

Priemyselné brány

Nami ponúkané riemyselné brány sú európskeho štandardu a sú vyrábané vrátane hardwaru v Európe. Pri­emyselné brány spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhoto­venia.

Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov a vrátane prevádzky. Pri­emyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu, lamelový design, rýchlosť dodávky a v neposlednom rade výborná cena, to sú hlavné prednosti tohto typu brány. V prípade nutnosti potreby sme schopný dodať tieto priemyselné brány do niekoľkých dní po celom území Slovenskej re­publiky.

  • Rýchla dodacia lehota (Priemyselné brány vyrobené podľa Vašich požiadaviek sme schopní dodať do 14-30 dní)
  • Riešenie (priemyselné brány sa skladajú z panelov, ktoré majú výšku 510, 610 a 732 mm a vzájomne sa kombinujú. Podľa potreby je možné kombinovať panely plné s presklenými panelmi)
  • Montáž (Výhodou je prispôsobenie vodiacej dráhy k stavebným podmienkam vo vnútri otvoru, čo umožňuje montáž v komplikovaných podmienkach)
  • Personálne dvere a presklenie (Priemyselné brány je možné doplniť presklennou sekciou, ktorá zaisťuje presvetlenie výrobného priestoru prípadne personálnymi dverami)
  • Bezpečnosť pri montáži (Bezpečnostné prvky sú vyvinuté pre vašu ochranu a spĺňajú všetky predpoklady pre bezpečnú montáž a používanie brány)
  • Ochrana proti zovretiu prstov (Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby pri otváraní a zatváraní nehrozilo nebezpečie zovretiu prstov v súlade s novými bezpečnostnými normami EU od 1.5.2005. Nami ponúkané priemyselné brány sú moderné priemyselné brány európskeho štandardu)
  • Pásový dizajn (Pásový dizajn umožňuje ľubovoľne upravovať výšku a šírku brány)
  • Povrchová úprava Woodgrain (Povrch so štruktúrou dreva – woodgrain – zabezpečuje, že dažďová voda nezanecháva stopy na povrchu brány a drobné škrabance sú takmer neviditeľné – na rozdiel od hladkého povrchu)
  • Izolácia polyuretán