Brány

Brány aj pre tých najnáročnejších

Sme experti na brány na mieru, a to pre domácnosti i firmy. Naše portfólio zahŕňa garážové brány (sekcionálne, výklopné, rolovacie, dvojkrídlové) aj priemyselné brány (sekcionálne, skladacie, rolovacie, rýchlonavíjacie). O ich komfortnú a rýchlu obsluhu sa postarajú moderné automatické pohony. S autom sa dostanete priamo do garáže bez toho, aby ste z neho museli vystúpiť. To určite oceníte pri nepríjemnom počasí, príp. keď sa budete vracať domov s veľkým nákupom alebo neskoro v noci. Naše brány sú spoľahlivými a bezpečnými pomocníkmi. Navyše vám poskytnú vítané súkromie, keďže vám do dvora nebude nakukovať nikto z ulice.

Kvalita brány na prvom mieste

Je zrejmé, že kvalitné a moderné brány sú dnes štandardom mnohých objektov. Mnohí si k bránam žiadajú aj automatické pohony pre čo najkomfortnejšie ovládanie. Brány, príp. aj ploty či dokonca závorypergoly vám navrhneme podľa vašich predstáv a požiadaviek – v závislosti od veľkosti a typu pozemku i charakteru nehnuteľnosti. K dispozícii máme veľké množstvo motívov a tvarových aj farebných prevedení pre dokonale zladený systém vášho oplotenia. Naším cieľom je kvalita aj pre tých najnáročnejších klientov. Dbáme na vašu maximálnu spokojnosť, a preto veľkú pozornosť venujeme nielen samotnému predaju, ale aj odbornému poradenstvu a konzultáciám na mieru. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja. Na čom sa dohodneme, to platí.

Úžasné vlastnosti brán

Pevnosť, stabilita, bezpečnosť, odolnosť, nadčasová dizajnovosť, pohodlné ovládanie a minimálna, resp. žiadna údržba – takto by sme mohli zhrnúť vlastnosti a charakteristiky každej našej brány. Nenaruší vjazd a ani celkový vizuálny štýl nehnuteľnosti. Práve naopak, vkusne a decentne ho podčiarkne a zdôrazní. Vydrží každodenné intenzívne používanie bez straty svojich vlastností. Okrem montáže zabezpečíme aj špičkový servis. Pri každej dohodnutej spolupráci sa usilujeme o čo najrýchlejší termín dodania a inštalácie. Každému detailu venujeme obrovskú pozornosť, aby sme vám vždy vedeli ponúknuť prvotriedne brány oplotenia. Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť približnú cenu vašej vysnívanej brány? Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Veríme, že vás naša ponuka nesklame. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu, ktorá zbytočne nezaťaží rozpočet.