Garážové brány – Košice

Garážové brány ako mimoriadne elegantnýfunkčný doplnok

Moderné a bezpečné garážové brány spoľahlivo ochránia auto (a vlastne všetko, čo je uskladnené vo vašej garáži). Na výber máte hneď niekoľko možností – sekcionálne, výklopné, rolovacie či dvojkrídlové. Garážové brány dodávame na mieru v rozmanitých dizajnových i farebných prevedeniach, s kvalitnou povrchovou úpravou, ktorá je odolná a bránam zároveň dodáva elegantný dizajn. Navštívte nás v našej predajni alebo nás kontaktujte telefonicky či cez email. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja. a radi Vám s výberom garážových brán poradíme. Garážové brány sú považované za štýlový a funkčný doplnok, ktorý podčiarkne vizuálny charakter celej nehnuteľnosti. V súčasnosti už garážové brány nie sú len záležitosťou novostavieb. Ich rozmanitosť a druhové prevedenie nachádza opodstatnenie aj pri rekonštrukciách. V prípade firiem je výbornou voľbou priemyselná brána spĺňajúca požiadavky na bezpečnosť.

Garážové brány pre každý typ nehnuteľnosti

Ak neviete, pre ktorý typ sa rozhodnúť, radi vám poradíme. Je zrejmé, že každá brána má svoje pozitíva a my vám ich v krátkosti predstavíme. Sekcionálne garážové brány sú tvorené niekoľkými sekciami nasledujúcimi po sebe. Pomocou vodiacich koľajničiek sa zasúvajú pod strop, čiže ich nároky na priestor sú minimálne. Pod strop sa vyťahujú aj výklopné garážové brány, ktoré sú tvorené jednotným krídlom. Medzi populárne patria aj rolovacie garážové brány zložené z ALI lamiel rolovanými na hriadeľ. Ich najväčšou výhodou je, že si nepotrebujú špeciálne stavebné zásahy do podlahy, stropu či garážového otvoru. Klasiku predstavujú dvojkrídlové garážové brány, ktoré dnes postupne vytláčajú kovové brány.

Výhody garážových brán od K-Mont?

Pretože naše garážové brány sa vyznačujú vysokou stabilitou, minimálnou hlučnosťou, výbornou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu i poveternostným podmienkam a ideálne dosadnú k podlahe. Samozrejmosťou je prvotriedny materiál prispievajúci k nadštandardným tepelno-izolačným vlastnostiam, precízna výroba a rýchla montáž realizovaná skúsenými odborníkmi. Ponúkame vám aj rôzne pohony bránzávory. Aktuálne sú garážové brány stavebným hitom, a to z prostého dôvodu – do garáže vojdete priamo z ulice, bez vystupovania a nastupovania (podmienkou je automatický motorový pohon brány).

To ocení každý vodič, obzvlášť v prípade zlého počasia, ale aj starší ľudia či rodičia, ktorí sa vracajú domov s deťmi či väčším nákupom. Garážové brány, ako aj naše ploty, prispievajú k pocitu bezpečia a v K-Mont sa postaráme, aby sa stali úžasným a praktickým doplnkom. Klasiku predstavujú dvojkrídlové garážové brány, ktoré dnes postupne vytláčajú kovové brány. Kontaktujte našich obchodných zástupcov ešte dnes!

Garážové brány dodávame v Košiciach a v okolí

Dodávame brány od firmy KRISPOL, PEMAT, OLYMPS DOOR a brány vlastnej značky K-Door.

  • Brány PEMAT, OLYMPS DOOR, K-Door sú vyrobené na Slovensku a brány KRISPOL sú vyrobené v Poľsku.
  • Garážové brány KRISPOL, PEMAT, OLYMPS DOOR a K-Door dodávame v širokom sortimente od cenovo výhodných typizovaných brán až po brány na mieru v rôznych designoch a farebných odtieňoch.
  • Garážové brány KRISPOL, PEMAT, OLYMPS DOOR a K-Door majú povrchovú úpravu v RAL farbách alebo so štruktúrou dreva – čím je dosiahnutá maximálna vernosť podoby dreva a povrch brány je veľmi odolný voči vonkajším vplyvom ktorý dodáva bránam luxusný vzhľad.

Kompaktné garážové brány

Ga­rážové brány sú zostavené z kompaktných sendvičových sekcií s moderným riešením tesnenia priamo v horných častiach jednotlivých sekcií pomocou vytvarovanej drážky z výroby. Toto nové riešenie priamo vo výrobe má značne pozitívny vplyv na izolačné vlastnosti brány a na ich hladký chod a trvanlivosť.

Podľa typu konštrukcie rozdeľujeme garážové brány na

  • Sekcionálne brány (zložené so sekcií ktoré sa vyťahujú pod strop)
  • Výklopné brány (zložené z jedného krídla ktoré sa vytiahne pod strop)
  • Rolovacie brány (zložené z ALU lamiel ktoré sa rolujú do bubna – montáž možná aj z vonku)
  • Dvojkrídlové brány (klasické brány zložené z dvoch krídel na pántoch, otvárajú sa von)

Kvalitné garážové brány nielen v Košiciach

Nielen vaše vozidlo potrebuje byť chránené. Veď garáže sa dnes využívajú aj ako skladové a úložné priestory. Vstup do garážových priestorov by mal byť preto nielen bezpečný, ale aj jednoduchý. Zabudnite na ťažké kovové brány, ktoré sa pribúdajúcimi rokmi už len veľmi ťažko otvárajú. Moderné garážové brány v Košiciach a celom košickom kraji vám pôjdu otvoriť aj po rokoch jednoducho. Pretože ich montáž a dodanie zabezpečia naši skúsení špecialisti. Spoľahlivé garážové brány od  našich odborníkov vám budú fungovať ako švajčiarske hodinky po dlhé roky. Našim zákazníkom dodávame kvalitné produkty, ktoré sa vyrábajú z odolnejších a trvácnejších materiálov. Nástup moderných technológii v každom segmente to dnes spoľahlivo umožňuje.

Stavte na kvalitné garážové brány od K-mont

Mnohí zákazníci už našu spoločnosť poznajú a mnohí ešte len hľadajú. Sme si vedomí, že, kým si zákazník vyberie spoločnosť, ktorá mu sadne nielen svojim portfóliom produktov, ale aj osobitným prístupom a odbornosťou, chce to čas. Prozákaznícky prístup nie je pre nás žiadna novinka. Každému zákazníkovi pomôžeme vybrať garážové brány ako aj ploty – oplotenia, ktoré sú kvalitné a dlhodobo funkčné. Na trhu pôsobíme od roku 1997 a verte či nie, ale dnes už dokážeme vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Produktové portfólio sme za roky pôsobenia rozšírili aj o také produkty, ako sú pergoly, ktoré každým rokom získavajú na popularite. Spoznajte nielen našu širokú ponuku produktov a služieb, ale spoznajte náš tím ľudí, ktorí stoja za značkou K-Mont.

Úlohou garážových brán nie je iba ochrana

Pri výbere garážových brán je dobré mať na pamäti hneď niekoľko faktorov. Mnohí zákazníci túžia po pevnej, odolnej a ľahko ovládateľnej bráne. Nie každý však myslí na samotný dizajn. Moderné technológie nám umožňujú vyrábať posuvné brány na manuálny ako aj elektronický pohon. Zákazník si môže dokonca zvoliť farbu, aby aj tá brána pekne vyzerala. Brány od K-Mont splnia očakávania mužov aj žien. U mužov splníme očakávania v podobe technickosti a manipulácii a ženy nám dajú za pravdu, keď si budú môcť vybrať farbu podľa svojich predstáv. Splníme očakávania každého zákazníka či už sa to týka garážových brán v Košiciach, Prešove alebo v inej časti východného Slovenska. V spoločnosti K-Mont sa postaráme o krásny dizajn, spoľahlivú funkčnosť a kvalitnú odolnosť na dlhé roky dopredu.