Ploty a oplotenia

Atraktívne a dizajnové ploty a oplotenia pre domácnosti i firmy

Ploty a oplotenia predstavujú líniové stavby ohraničujúce pozemok. Sú pomyselnou čerešničkou na torte každej nehnuteľnosti. Bez ohľadu na to, či ide o bývanie alebo podnikanie. Prispievajú k udržaniu pocitu súkromia aj bezpečia. Dôležitý je správny výber. Kým niekomu postačí jednoduché pletivo, iný uprednostní poloplastové či zvárané dielce. Neodmysliteľnou súčasťou oplotenia sú brány (nerezové, hliníkové, oceľové, poloplastové), ktoré štandardne ladia s plotom. Každý typ plota má svoje prednosti. Každopádne, ploty a oplotenia od K-Mont sú charakteristické odolnosťou voči poveternostným podmienkam i mechanickému poškodeniu, dlhou životnosťou, minimálnou údržbou, prvotriednou povrchovou úpravou a dôsledným konštrukčným riešením na mieru.

Ploty a oplotenia ako architektonický doplnok nehnuteľnosti

Niektorí si na ploty a oplotenia trúfnu sami. Zvyčajne si až neskôr uvedomia, že musia počítať s obrovským množstvom času, nákupom jednotlivých súčastí plota, ich dovozom atď. V K-Mont vám ploty a oplotenia dodáme rýchlo a bezpečne. Ponúkame hneď niekoľko typov, keďže si uvedomujeme, že ploty predstavujú výrazné architektonické prvky, ktoré dotvárajú charakter celej nehnuteľnosti, architektonicky ju dopĺňajú a do istej miery ovplyvňujú aj jej atmosféru či akési pôsobenie. Aj z toho dôvodu by ste nemali podceňovať ich výber, materiálové, povrchové či farebné prevedenie. Môžete sa spoľahnúť, že vám poradíme najlepšie ako vieme. Stačí nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo osobne. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja.

Rozmanitosť plotov a oplotení na mieru

Nízke či vysoké? Prehľadné alebo neprehľadné? Jedno alebo viacfarebné? Decentnejší či ozdobnejší štýl? Klasika alebo punc luxusu? Rozhodnutie je len na vás. V K-Mont sme pripravení splniť všetky vaše požiadavky tak, aby vybrané ploty a oplotenia dokonale harmonizovali s fasádou, strechou a vlastne s celým vaším objektom. Pri návrhu myslíme aj na tie najmenšie detaily – priestor na merače energií či smetné nádoby nevynímajúc.

Postaráme sa, aby váš plot primerane ohraničil a zatraktívnil pozemok a jednoznačne vymedzil jeho priestor, ale zároveň aby nebol prekážkou vo výhľade. Sme experti na komplexné oplotenie, ktoré zahŕňa i brány pre domácnosti (dvojkrídlové, sekcionálne, výklopné či rolovacie garážové brány), ako aj priemyselné brány.

Samozrejmosťou sú pohony bránzávory. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku ešte dnes a tešte sa na krásny plot, ktorý naplní všetky vaše očakávania.
Dodávame ploty a oplotenia pre súkromný sektor ( rodinné domy ) ako aj priemyselné areály.

Na požiadanie Vám po zaslaní podkladov spracujeme cenovú ponuku práve pre Vás.

Dodávame brány oceľové, nerezové, poplastované, hlinikové.
Máme v ponuke aj oplotenia z jednoduchého pletiva, zváraných dielov alebo z poplastovaných zváraných dielcov.