Posuvné brány

Posuvné brány pre pohodlný a zároveň bezpečný vstup na pozemok

Posuvné brány predstavujú moderné a elegantné riešenie umožňujúce vjazd vozidiel, resp. vchod osôb do objektu. Keďže sa otvárajú (posúvajú) pozdĺž plota, tak ich požiadavky na priestor sú minimálne. V K-Mont vám navrhneme posuvné brány na mieru. Garantujeme ich prvotriedne a detailné prevedenie vo viacerých dizajnových a farebných variáciách, ako aj výbornú odolnosť voči poveternostným podmienkam a s tým súvisiacu dlhú životnosť aj pri častom používaní. Kontaktujte nás a spoločne nájdeme najoptimálnejšie riešenie vašej brány v závislosti od typu pozemku, nehnuteľnosti i osobných preferencií. Naša pôsobnosť je v Košiciach, resp. v rámci Košického a Prešovského kraja.

Samonosné alebo koľajnicové posuvné brány

Posuvné brány sú vhodné pre obývacie jednotky, ako aj pre priemyselné objekty. Sú prvou voľbou v prípade, ak máte za oplotením málo miesta, ktoré znemožňuje otvorenie štandardnej jedno, resp. dvojkrídlovej brány. Medzi základné typy patria posuvné brány samonosné alebo posúvané po koľajnici. Princíp samonosnej brány spočíva v tom, že je situovaná niekoľko centimetrov od zeme (nadnášaná vo vzduchu) a jej pohyb umožňuje nainštalovaný samonosný systém. Posuvné brány po koľajnici si vyžadujú montáž koľajnice na zem. Nemusíte sa obávať, že vám poškodí auto. Koľajnica je vyrobená z kvalitných materiálov, zvyčajne má tvar vinkla a je vysoká len zopár milimetrov. Na spodnú časť brány sa namontujú kolieska, ktoré sa pohybujú práve po koľajnici vpravo a vľavo – výber smeru pohybu závisí od veľkosti  prislúchajúceho oplotenia.

Ponúkame vám posuvné brány, ktoré sú finančne prijateľné pre váš rodinný alebo firemný rozpočet. Oceníte nielen precízne prevedenie a odbornú montáž, ale aj minimálnu údržbu a štýlové vizuálne prevedenie. Pretože už pri samotnom návrhu myslíme na to, že posuvné brány dotvárajú celkový charakter danej nehnuteľnosti. Naše portfólio sme doplnili aj o pohony brán (pre krídlové aj posuvné brány), aby bolo ich otváranie/zatváranie čo najkomfortnejšie.

Ak hľadáte špecialistov na brány, ploty a oplotenia či dokonca závory, v K-Mont ste na správnej adrese. Patríme k najväčším predajcom brán v rámci regiónu (sekcionálne, skladacie, rolovacie, rýchlonavíjacie – priemyselné aj garážové brány). Samozrejmosťou je odborné poradenstvo. Už teraz sa tešíme na úspešnú spoluprácu.